Dabar yra 2014 Rgs 19 17:47

Visos datos yra UTC + 5 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Grūdų džiovyklos ANTTI...
StandartinėParašytas: 2010 Bal 24 21:14 
Atsijungęs
Apšylantis
Vartotojo avataras

Ūkio dydis: 500
Sveiki kolegos, planuoju statyti grūdų džiovyklą, tai db galvos skausmas kokia išsirinkt, kad kainos ir kokybės santykis būtų pats geriausias :) Tai norejau pasidomėt, kokie atsiliepimai jūsų būtų apie Antti džiovyklas...Gal jau kas pasistate esat, ar girdėję apie jas ir pan. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bal 25 01:14 
Atsijungęs
Senbūvis
Vartotojo avataras

Daivaras rašė:
Sveiki kolegos, planuoju statyti grūdų džiovyklą, tai db galvos skausmas kokia išsirinkt, kad kainos ir kokybės santykis būtų pats geriausias :) Tai norejau pasidomėt, kokie atsiliepimai jūsų būtų apie Antti džiovyklas...Gal jau kas pasistate esat, ar girdėję apie jas ir pan. :roll:

nu turim, naudojam...jau skaiciuoja berods 4 metus normaliai viskas, servisas irgi neblogas, viena karta buvo voztuvelis pastriges kur kura i forsunke atidaro (cia sia ziema), tai atvaziavo elektrikas rado kame beda, kita diena atsiunte nauja nutrilita, o siaip aisku kol ismokom naudotis visokiu niuansu buvo, bet siaip viskas gerai :) pas mus XL 65 modelis su dviem peciais, vienu uzkrovimu dziovina apie 30t kvieciu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bal 28 01:51 
Atsijungęs
Apšylantis
Vartotojo avataras

Ūkio dydis: 500
Nu vat aš kiek domejausi, tai vat jos ir patikimos ir kaina normali, lyginant ten su vokiskomis ir pan. tik man labai kas nepatiko, kad tipo montavimo darbai +-50000LT :shock: kazkaip nereali kaina uz jos pastatyma ir surinkima....kiek jus mokejot uz tai?ka patys daret, ka dare nutrilita?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bal 28 21:42 
Atsijungęs
Senbūvis
Vartotojo avataras

Daivaras rašė:
Nu vat aš kiek domejausi, tai vat jos ir patikimos ir kaina normali, lyginant ten su vokiskomis ir pan. tik man labai kas nepatiko, kad tipo montavimo darbai +-50000LT :shock: kazkaip nereali kaina uz jos pastatyma ir surinkima....kiek jus mokejot uz tai?ka patys daret, ka dare nutrilita?

vat apie montavima nieko negaliu pasakyti, nes kai ta dziovykla state buvau isvykes i uzsieni... Perėmė jų atstovavimą Rovaltra, tai gal atpigs montavimas? o gal kaip tik pabrangs :think:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 5 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Best Funny Pictures You can find on The FunnyPica.com. Crazy, Funny People and Animals. FAIL's and other Funny Pics Here. Projektas talpinamas
Hostingas Serveriai.lt

Statistika

Sukurta naudojant phpBB ©