Dabar yra 2014 Spa 22 21:24

Visos datos yra UTC + 5 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Grūdų džiovyklos ANTTI...
StandartinėParašytas: 2010 Bal 24 21:14 
Atsijungęs
Apšylantis
Vartotojo avataras

Ūkio dydis: 500
Sveiki kolegos, planuoju statyti grūdų džiovyklą, tai db galvos skausmas kokia išsirinkt, kad kainos ir kokybės santykis būtų pats geriausias :) Tai norejau pasidomėt, kokie atsiliepimai jūsų būtų apie Antti džiovyklas...Gal jau kas pasistate esat, ar girdėję apie jas ir pan. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bal 25 01:14 
Atsijungęs
Senbūvis
Vartotojo avataras

Daivaras rašė:
Sveiki kolegos, planuoju statyti grūdų džiovyklą, tai db galvos skausmas kokia išsirinkt, kad kainos ir kokybės santykis būtų pats geriausias :) Tai norejau pasidomėt, kokie atsiliepimai jūsų būtų apie Antti džiovyklas...Gal jau kas pasistate esat, ar girdėję apie jas ir pan. :roll:

nu turim, naudojam...jau skaiciuoja berods 4 metus normaliai viskas, servisas irgi neblogas, viena karta buvo voztuvelis pastriges kur kura i forsunke atidaro (cia sia ziema), tai atvaziavo elektrikas rado kame beda, kita diena atsiunte nauja nutrilita, o siaip aisku kol ismokom naudotis visokiu niuansu buvo, bet siaip viskas gerai :) pas mus XL 65 modelis su dviem peciais, vienu uzkrovimu dziovina apie 30t kvieciu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bal 28 01:51 
Atsijungęs
Apšylantis
Vartotojo avataras

Ūkio dydis: 500
Nu vat aš kiek domejausi, tai vat jos ir patikimos ir kaina normali, lyginant ten su vokiskomis ir pan. tik man labai kas nepatiko, kad tipo montavimo darbai +-50000LT :shock: kazkaip nereali kaina uz jos pastatyma ir surinkima....kiek jus mokejot uz tai?ka patys daret, ka dare nutrilita?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Bal 28 21:42 
Atsijungęs
Senbūvis
Vartotojo avataras

Daivaras rašė:
Nu vat aš kiek domejausi, tai vat jos ir patikimos ir kaina normali, lyginant ten su vokiskomis ir pan. tik man labai kas nepatiko, kad tipo montavimo darbai +-50000LT :shock: kazkaip nereali kaina uz jos pastatyma ir surinkima....kiek jus mokejot uz tai?ka patys daret, ka dare nutrilita?

vat apie montavima nieko negaliu pasakyti, nes kai ta dziovykla state buvau isvykes i uzsieni... Perėmė jų atstovavimą Rovaltra, tai gal atpigs montavimas? o gal kaip tik pabrangs :think:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 5 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Best Funny Pictures You can find on The FunnyPica.com. Crazy, Funny People and Animals. FAIL's and other Funny Pics Here.

Find Your Land in Texas. Acreage Land, Farms and Ranches Listings here - Land for sale Texas

Projektas talpinamas
Hostingas Serveriai.lt

Statistika

Sukurta naudojant phpBB ©