Dabar yra 2014 Rgs 03 10:31

Visos datos yra UTC + 5 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010 Kov 18 22:29 
Atsijungęs
Apšylantis

ugerlose44 rašė:
Bomet ir Akpil yra vienodos,bet Akpilo pliusas kad yra trašadėžė.Dėl vagavimo sodinamosiomis nereikia vargti,vagotuvai apie 700-800 lt.Akpilu sodinu 7 metus jokių "problem".Kasamoji irgi lenkiška, kasa gerai.Kasamosios trūkumas jeigu siauros galulaukės sudetingiau apsisukti(šiuo atvėju geriau tiktų pakabinama baltarusiška).O bendrai visų komplektų kartu su vagotuvu esu labai patenkintas. :dance:

BOMET sodinamosios taippat tu trašadėže ir kaina yra 1750,00lt

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 25 13:00 
Atsijungęs
Apšylantis

Sveiki,

Ar yra turinčių ir naudojančių AKPIL vienvagę BULWA 1 bulvekasę ?
Ruošiuosi šiems metams nusipirkt. Gal kas galit ką nors gero ar blogo apie ją pasakyti ?
Dar ten ji būna su guminėmis transporterio apsaugomis (+300lt). Ar reikalingos jos ? Beje pas mane bulvės pasodintos kas 58cm. O gamintojas rašo, kad jos tarpueilių plotis: 62,5/67,5 cm. Ar nebus kokių problemų ?
Gal žinot kur galima gaut mažiausią kainą ?

Dėkingas atsakymus ir patarimus :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Geg 25 14:42 
Atsijungęs
Apšylantis

Turiu nenaudojamas naujas akėtėles nuo AKPIL PIEL vagotuvo 3vnt. Gal kam reikia. Kaunas-Prienai.
Kad labiau suprast apie ką kalba eina http://www.akpil.pl/images/products/129/234.jpg :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Rgp 02 17:14 
Atsijungęs
Apšylantis
Vartotojo avataras

Ūkio dydis: 75
Kur patartumet 2 vage bulviakase pirkti ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Rgp 03 16:58 
Atsijungęs
Senbūvis
Vartotojo avataras

Ūkio dydis: 0
kiek pasiryzes moket? gero stovio 3-4klt. Pradek nuo neto, baik kas veza padeveta is lenku. Marguciuose atrodo yra. kasimo kokybe gera.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010 Rgp 09 17:44 
Atsijungęs
Apšylantis
Vartotojo avataras

Ūkio dydis: 75
Mindaugass rašė:
kiek pasiryzes moket? gero stovio 3-4klt. Pradek nuo neto, baik kas veza padeveta is lenku. Marguciuose atrodo yra. kasimo kokybe gera.

Aciu

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: bulviu sodinamosios
StandartinėParašytas: 2011 Sau 22 18:49 
Atsijungęs
Apšylantis

sveiki. neradau atsiliepimu, gal blogai ieskojau apie lenku gamybos 2vagu bulviu sodinamasias AKPIL, ir kitas :doh: .idomu butu suzinot jo privalumus ir trukumus, ar ringtis varianta su trasu deze ar be :?: as manau, kad geriau kai trasos iterpiamos kartu prie bulves, o neisbarstomos ant lauko pries seja, ar klystu :?: dekui

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: bulviu sodinamosios
StandartinėParašytas: 2011 Sau 22 18:59 
Atsijungęs
Senbūvis
Vartotojo avataras

tema yra kazkur tikrai. Su trasom visada geriau, bet didesnes normos neiterpsi. Trukumas, kad maza talpa, prasta vibracija transporteriu, patrina bulves, rudija.
Pliusai - kaina, nedidelis svoris, trasu iterpimas, gali nuemes bunkeri naudot plugelius vagojimui.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: bulviu sodinamosios
StandartinėParašytas: 2011 Sau 22 22:04 
Atsijungęs
Senbūvis

audrys rašė:
sveiki. neradau atsiliepimu, gal blogai ieskojau apie lenku gamybos 2vagu bulviu sodinamasias AKPIL, ir kitas :doh: .idomu butu suzinot jo privalumus ir trukumus, ar ringtis varianta su trasu deze ar be :?: as manau, kad geriau kai trasos iterpiamos kartu prie bulves, o neisbarstomos ant lauko pries seja, ar klystu :?: dekui

Jeigu nori sodinti kelis 1-2ha bulviu i sezona tai pirk ir nesuk galvos, varau jau 15 metu be remonto tik noragelius jau du kartus keičiau(sudilo nuo darbo) mano be trašu, bet pirk su trašom. Kai viskas sutepta ir grandines tvarkingai patemptos tai niekas ten nevibruoja(bent pas mane), bulves jeigu seklines tai nieko ten netrina, jeigu kažkokiu super dideliu užpili tai tada sulaužo tas dideles nes nebetelpa i lovelio skyle(bet tokias didelias sulaužys bet kuri sodinamoji) delrudyjimo tai ka aš žinau turiu nuo 95 metu, užpraeita vasara perdažiau, po sodinimo neplaunu niekados, išplauna lietus, nuemus ta deže naudoju kaip kaupika.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Vas 05 02:24 
Atsijungęs
Senbūvis

gal kas domejotes kora sodinamaja? dvivage ar keturvage .o seip dvivae laiko jau pasejom apie 15 ha noregelius keitem o daugiau nk su trasom ir sutepam po darbymecio ateinanciam sezonui ko nors didesnio noretusi nasesnio ka manote?ar grime ziureti? :doh:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Vas 25 20:49 
Atsijungęs
Naujokas

Ūkio dydis: 7
sveiki esu naujokas gal kas galit patarto kokia pirkti bulviasode lenkiska ar cekiska? sodinsiu 1-2ha. aciu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Vas 25 22:58 
Atsijungęs
Apšylantis

1221, kaip supratau, tavo turima dvivagė yra kora. Gal galėtum plačiau papasakot, kokio ten dydžio trąšadėžė joje, kokios trąšų išbėrimo normos, koks tas našumas, kurio jau nebepakanka? Su trąšom matyt neteko nei nuotraukose, nei gyvai, bet, spėju, situacija geresnė nei su akpil trąšadėže :D Šiaip domina mane kažkas panašaus, tik kad apie ją informacijos mažokai galima rast.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Vas 26 03:02 
Atsijungęs
Senbūvis

ne pas mus akpil ir su ja 15-20 pasodinta ha dabar i kora dairomes bet nerimti yra specagroj vadybininkai konkreciai negali pasakyt mazai suinteresuoti parduot daikta . keturvage kora su trasomis sake 18000 .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Vas 26 14:55 
Atsijungęs
Apšylantis

Aišku, vadinasi, neįsiskaičiau. Akpil tai turiu ir aš gal kokius 8 metus, bet kadangi iki užpernai bulves augindavomės tik savo reikmėms (~0.5 ha), tai jos pilnai užtekdavo. Man tai jos pagrindinis minusas, kad trąšų norma didžiausia tik ~200kg/ha.
Pritariu dėl Specagros nerimtumo, tik man net neišėjo išvis su jais pasikalbėt - kada tik paskambinu, tai vis pas juos labai daug žmonių, po keliolikos minučių paskambins, užsirašo numerį ir viskas tuo baigiasi :D Kaune Agrotekoj klausiau, tai jie irgi nieko negalėjo papasakot, nes nėra dar tokios pardavę. Bet sakė, kad iš išorės tai daug rimtesnis daiktas už Akpil. Tas labai natūralu, nes ir kaina keliskart rimtesnė :D Aš tai apie dvivagę galvoju, gal netyčia Specagroj klausei, kiek ji kainuoja? Agrotekoj su trąšom apie 11000 be PVM.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011 Vas 26 23:37 
Atsijungęs
Senbūvis

dvivages as neklausiau kainos ,o kokia norma didziausia galima su kora? mes tai trasu daugiau nei 200 kai jau didele norma pastatai tai kai bulves pili taip ir trasas 40 kg

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 5 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Projektas talpinamas
Hostingas Serveriai.lt